Náš YOUTUBE kanál

 Výroba produktů pro ochranu, plašení a lov zvěře


Jsme česká firma specializující se na výrobu a vývoj jedinečných produktů pro mysliveckou a loveckou praxi. Naše firma vznikla díky mému intenzivnímu zájmu o lov i ochranu zvěře, a hlavně díky poznatkům mých přátel a mysliveckých kamarádů, kteří jsou mistry v lovu a pozorování zvěře a věnují se myslivosti po desítky let.

Vyrábíme funkční plašiče zvěře a vnadící produkty určené pro přilákání zvěře na vnadiště, krmeliště a do odchytových zařízení. Naše vnadidla přispívají ke zvýšení atraktivity stávajících vnadišť a výraznou měrou podporují častý výskyt zvěře na místě vnadění.

Jedinečná účinnost našich produktů je založená na principu kombinace atraktivních potravních, aromatických složek a zchutňovadel. Tyto suroviny, atraktanty ve vnadících směsích působí na čichové smysly zvěře s maximální intenzitou. Jsou uzpůsobené aktuálním přirozeným potřebám jednotlivých druhů zvěře v daném ročním období.

Vnadící směsi úspěšně testujeme v polních, smíšených i lesních honitbách České republiky, a tak jsou naše produkty na trhu jedním z nejefektivnějších prostředků pro vnadění zvěře ve středoevropských podmínkách.

Naše produkty svými jedinečnými vlastnostmi splňují vysoké kvalitativní požadavky a jejich použitím zajišťují maximálně efektivní lov s minimálními časovými nároky.

Posláním naší výroby je zúročit moderní poznatky a dlouholeté zkušenosti myslivců a našimi produkty zajistit zákazníkům úspěšné provozování mysliveckých a loveckých činností.

Pavel Hradil

jednatel společnosti