Jsme česká firma specializující se na výrobu a vývoj mysliveckých vnadicích produktů určených pro přilákání zvěře na vnadiště, krmeliště a do odchytových zařízení. Naše vnadidla přispívají ke zvýšení atraktivity stávajících vnadišť a výraznou měrou podporují častý výskyt zvěře na místě vnadění.

Jedinečná účinnost našich produktů je založená na principu kombinace atraktivních potravních složek, aromatických složek a fermentačního procesu. Tyto suroviny, atraktanty a jejich kombinace ve vnadicích směsích působí na čichové smysly zvěře s maximální intenzitou, jelikož jsou uzpůsobené aktuálním potřebám jednotlivých druhů zvěře v dané části roku.

Vnadicí směsi úspěšně testujeme v polních, smíšených i lesních honitbách České republiky a tak jsou naše produkty na trhu jedním z nejefektivnějších prostředků provnadění zvěře ve středoevropských podmínkách.

Naše produkty svými jedinečnými vlastnostmi splňují vysoké kvalitativní požadavky a jejich použitím zajišťují maximálně efektivní lov s minimálními časovými nároky.

Posláním naší výroby je zúročit moderní poznatky a dlouholeté zkušenosti myslivců o vnadění zvěře a našimi vnadicími produkty zákazníkům zajistit úspěšné pozorování zvěře a její případný lov.