NOVINKY

Chcete dostávat novinky, akce, slevy, videa z vnadění do e-mailu? Tak nám ho pošlete. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Ukázka, jak může fungovat kombinace vnadících produktů v myslivecké praxi. Tentokrát vnadiště v polní honitbě není umístěné u krytu, kde by se černá zvěř zdržovala a k vnadění je použita vnadicí směs s lanýžovým aroma v kombinaci s vnadícími koulemi na divoká prasata s atraktantem uzená ryba.

Nové video s popisem a informací k plašiči zvěře, který lze velmi dobře použít při jarní ochraně srnčat při senoseči.

Jsou vyrobené z kukuřice v mléčné zralosti v mírném stádiu zakvašení a doplněné o důležité aromatické atraktanty a chuťové složky. Mimořádný účinek těchto vnadících koulí je výsledkem dlouhodobého testování. Celoročním použití na vnadištích a krmelištích pro divoká prasata maximalizujete jeho atraktivitu a znásobíte své lovecké úspěchy.

Náš nový plašič vám pomůže při odhánění a vyhánění zvěře z luk, sadů a zahrad. Je možné ho účinně použít při ochraně rostlin a plodin před sklizní. Jeho jedinečné vlastnosti lze velmi účině využít při ochraně srnčat a jiných mláďat před sečením trav a pícnin.

Nejnovější produkt pro maximálně efektivní lov divokých prasat je už v prodeji v našem E-shopu! Na rozdíl od sypkých směsí se dají aplikovat na vnadiště a krmeliště vhozením z delší vzdálenosti a eliminuje se tak zavětření místa vnadění. Vnadící koule má průměr 55 mm.