NOVINKY

Chcete dostávat novinky, akce, slevy, videa z vnadění do e-mailu? Tak nám ho pošlete. Odhlásit se můžete kdykoliv.

DOPRAVA ZDARMA Českou poštou, Zásilkovnou nebo PPL. Nabídka je časově omezena a platí do 31. 8. 2022 pro zásilky do maximální hmotnosti 26 kg. Dopravu zdarma vyberte jednoduše v pokladně při objednání zboží v našem e-shopu.

Nyní můžete využít dopravu zásilky ZDARMA přes Českou poštu jako Balík do ruky. Nabídka je časově omezena a platí pro zásilky do maximální hmotnosti 15 kg. Tuto možnost jednoduše vyberte v košíku při objednání zboží v našem e-shopu.

Ukázka, jak může fungovat kombinace vnadících produktů v myslivecké praxi. Tentokrát vnadiště v polní honitbě není umístěné u krytu, kde by se černá zvěř zdržovala a k vnadění je použita vnadicí směs s lanýžovým aroma v kombinaci s vnadícími koulemi na divoká prasata s atraktantem uzená ryba.

Nové video s popisem a informací k plašiči zvěře, který lze velmi dobře použít při jarní ochraně srnčat při senoseči.

Jsou vyrobené z kukuřice v mléčné zralosti v mírném stádiu zakvašení a doplněné o důležité aromatické atraktanty a chuťové složky. Mimořádný účinek těchto vnadících koulí je výsledkem dlouhodobého testování. Celoročním použití na vnadištích a krmelištích pro divoká prasata maximalizujete jeho atraktivitu a znásobíte své lovecké úspěchy.