NOVINKY

Chcete dostávat novinky, akce, slevy, videa z vnadění do e-mailu? Tak nám ho pošlete. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Nové video s popisem a informací k plašiči zvěře, který lze velmi dobře použít při jarní ochraně srnčat při senoseči.

Jsou vyrobené z kukuřice v mléčné zralosti v mírném stádiu zakvašení a doplněné o důležité aromatické atraktanty a chuťové složky. Mimořádný účinek těchto vnadících koulí je výsledkem dlouhodobého testování. Celoročním použití na vnadištích a krmelištích pro divoká prasata maximalizujete jeho atraktivitu a znásobíte své lovecké úspěchy.

Náš nový plašič vám pomůže při odhánění a vyhánění zvěře z luk, sadů a zahrad. Je možné ho účinně použít při ochraně rostlin a plodin před sklizní. Jeho jedinečné vlastnosti lze velmi účině využít při ochraně srnčat a jiných mláďat před sečením trav a pícnin.

Nejnovější produkt pro maximálně efektivní lov divokých prasat je už v prodeji v našem E-shopu! Na rozdíl od sypkých směsí se dají aplikovat na vnadiště a krmeliště vhozením z delší vzdálenosti a eliminuje se tak zavětření místa vnadění. Vnadící koule má průměr 55 mm.

Nově můžete v košku u zásilek do 5 kg hmotnosti využít možnosti dopravy zboží službou zásilkovna a vybrat si tak nejbližší místo pro vyzvednutí zásilky v mapě.