Vnadicí směs pro dančí zvěř – 13 kg

610  vč. DPH

Availability: Není skladem Katalogové číslo: VSDZ1001 Kategorie:
  • Popis
  • Další informace

Popis

Je určena pro vnadění zvěře daňka evropského v lesních a smíšených honitbách.. Vnadicí směs zajišťuje rychlé nalezení místa aplikace díky výraznému aroma, které je pro dančí zvěř velmi atraktivní. V případě trvalého výskytu dančí zvěře v okolí místa vnadění bývá vnadiště zpravidla navštíveno již během následujících 24 hodin. Přecházející dančí zvěř se k tomuto vnadišti ochotně pravidelně vrací, a to i v případě, že má trvalé stávaniště ve větší vzdálenosti. Velmi atraktivní vlastnosti vnadicí směsi lze také využít při odvádění dančí zvěře do vzdálenějších míst určených pro přikrmování z důvodu eliminace škod na zemědělských polních kulturách.

Atraktivita Vnadicí směsi na dančí zvěř je založená na principu kombinace preferenčních potravních složek, aromatických surovin, specifického aroma a procesu fermentace. Složení a aroma jednotlivých druhů směsí koresponduje s aktuálními potřebami zvěře v dané části roku a působí tak na čichové smysly dančí zvěře s maximální intenzitou.

Vnadicí směs aplikujte v blízkosti porostu poskytující zvěři kryt, popř. s převládajícím směrem větru na místa častého přechodu dančí zvěře.

Další informace

Weight 14 kg