Kategorie


Naše vnadění a jeho originální složení

Naše speciální vnadicí produkty jsou určené pro vnadění divoké zvěře v lesních, smíšených i polních honitbách. Tyto vnadidla jsou účinným nástrojem pro zřízení nových vnadicích míst, přispívají ke zvýšení atraktivity stávajících vnadišť a výraznou mírou podporují častější výskyt zvěře na místě vnadění.

Jak to funguje?

Propracovaná vnadidla a jejich výsledné aroma ve směsích působí na čichové smysly s maximální intenzitou, jelikož je uzpůsobené aktuálním potřebám zvěře. Navětřená vnadicí směs je schopna přilákat daný druh zvěře na krmeliště i z velké vzdálenosti a umožnit tak efektivnější pozorování, obeznání a případný lov nebo odchyt zvěře.

Použití našich vnadících směsí zajistí svou přitažlivou chutí i opakovanou návštěvu zvěře na vytvořeném vnadišti. Aroma vnadicích směsí navětřené zvěří vyvolává podnětnou reakci spojenou s atraktivní chutí směsi v modifikované podobě Pavlovova reflexu.

Kde je použít?

Vnadicí směsi pro zvěř je možné použít pro zřízení vnadiště určenému k pozorování a lovu zvěře, pro zakládání krmelišť, při uzavírání zvěře do přezimovacích obůrek a případně při odvádění zvěře od atraktivních polních a lesních kultur ke krmným zařízením z důvodu minimalizace škod. Vnadicí směsi je možné také aplikovat v částech honitby před plánovaným společným lovem na černou zvěř. Přivábená černá zvěř zůstává krytu v blízkém okolí vnadicích míst. Zvyšuje se tak pravděpodobnost výskytu zvěře v leči a úspěšnost společného lovu.

Kde vnadění testujeme?

Naše produkty úspěšně testujeme v polních, smíšených i lesních honitbách České republiky, a tak jsou naše výrobky jedním z nejefektivnějších prostředků určených pro vnadění zvěře v podmínkách střední Evropy.


Chcete vidět jak testujeme naše produkty pro myslivost?

Klikněte zde a mrkněte na videa

NOVINKY

Ukázka, jak může fungovat kombinace vnadících produktů v myslivecké praxi. Tentokrát vnadiště v polní honitbě není umístěné u krytu, kde by se černá zvěř zdržovala a k vnadění je použita vnadicí směs s lanýžovým aroma v kombinaci s vnadícími koulemi na divoká prasata s atraktantem uzená ryba.

Nové video s popisem a informací k plašiči zvěře, který lze velmi dobře použít při jarní ochraně srnčat při senoseči.Způsoby dopravy:


Platební metody:

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Online kartou

Chcete dostávat informace o slevách a novinkách?

Budeme Vás informovat a nezmeškáte žádnou slevu, novinku, video nebo žhavou informaci. Odhlásit z odběru se můžete kdykoliv jedním kliknutí.